V provádění revizí čističek odpadních vod máme několikaletou praxi. Za tuto dobu máme desítky spokojených zákazníků. Náš revizní technik pro revize čističek odpadních vod má číslo OZO 062 s aktuálně prodlouženou platností revizního technika do 25.10.2022. Platnost revizního technika si můžete ověřit na stránkách ministerstva životního prostředí (ZDE).

Čistička odpadních vod

Revize čističek odpadních vod od odborníků

Kromě odbornosti má náš revizní technik pro revize čističek odpadních vod potřebné technické vybavení a vy se nemusíte o nic starat.

Revize čističek odpadních vod provádíme především ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a kraji Vysočina.  Z pohledu měst v těchto krajích provádíme:

  • Revize čističek odpadních vod v Benešově, Příbrami, Táboře, Berouně, Písku, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci, Velkém Meziříčí, Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Pelhřimově, Praze, a dalších městech.

Dotazy na revize čističek odpadních vod

V případě, že bydlíte v jiném kraji či městě, nežli ve výše vepsaném demonstrativním výčtu neváhejte se na nás obrátit skrze kontaktní formulář na podstránce: Kontakt s dotazem, zda revize čističek odpadních vod provádíme i ve vašem městě a kraji. Mile rádi Vám co nejdříve na váš dotaz odpovíme.